۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 34107
  • 16 مارس 2021 - 17:10
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : محمد علی صفری
گره ترافیکی خیابان شهید لطیفی باز شد

گره ترافیکی خیابان شهید لطیفی باز شد

دکتر توکلی: احداث و گشایش "خیابان شهامت " در آستانه سال جدید عیدی شهرداری منطقه ۱۹ به اهالی منطقه می باشد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران تهران به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹ تهران مراسم افتتاح خیابان شهامت همزمان با آغاز ماه مبارک شعبان و با حضور جمعی از سران کشوری و لشگری، مدیران شهرداری تهران ، شهردار و مدیران شهرداری منطقه ۱۹ برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، در این مراسم که با حضورآیت الله عیسی موسوی هشترودی و حسین سروری معاون سیاسی فرمانداری تهران ، سرتیپ دوم خلبان شیخی معاون هماهنگی هوانیروز، احمد یوسف پور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ابوذر ، اعضای  شورایاران منطقه ۱۹ ، صفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، افشین حبیب زاده  ، محمد سالاری و علی اعطا عضو شورای اسلامی شهر تهران، دکتر توکلی شهردار منطقه ۱۹ تهران برگزار شد.

آیت الله محمد حسن ابوترابی فرد امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه در آمدهای شهرداری باید به درآمدهای پایدار مبدل شود افزود: درآمدهای صحیح و اصولی می تواند شهرداری را به حفظ منابع و سرمایه ها هدایت کند ضمن اینکه درخصوص هزینه ها نیز باید دقت شود و  ارائه خدمات محله محور با رصد دقیق نیازهای شهروندان، انجام شود .
او ضمن تشکر از خدمات انجام شده در شهر برای آرامش شهروندان اظهار کرد: احداث خیابان شهامت در این منطقه اقدامی هماهنگ با هزینه نسبتا محدود محسوب می شود که با اجرای آن زمینه  افزایش کیفیت زندگی شهروندان منطقه فراهم شده است.

علی توکلی شهردار منطقه ۱۹ در این مراسم خروج خیابان شهامت از بن بست را یکی از مطالبات جدی مردم و شورایاران دانست و گفت: بخشی از این خیابان در اختیار ارتش جمهوری اسلامی بود که بعد از یک سال جلسات متعدد در نهایت به توافق منجر شد و با همکاری سازمان املاک شهرداری تهران برای رفع معارضات ملکی، در نهایت این پروژه با موفقیت به سرانجام رسید و به عنوان عیدی در آستانه نوروز و سال جدید به شهروندان منطقه ۱۹ تقدیم شد.
او بهترین کار برای ادامه راه شهدا و عمل به وصیت حضرت امام (ره) را خدمت به مردم و رضایت مندی آنان دانست و این مهم را در اولویت برنامه های شهرداری این منطقه عنوان کرد.
شهردار منطقه با اشاره به افتتاح یک پروژه در هر هفته ابراز امیدواری کرد این خدمات در سال ۱۴۰۰ نیز با همراهی شهروندان و شورایاران تداوم یابد.

👈خیابان شهامت امتداد خیابان میثاق شمالی را به خیابان شهید عبدی (خیابان دور بوستان ولایت ) متصل میکند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*