۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

جهانگیری: دوران ترامپ به پایان رسید

جهانگیری: دوران ترامپ به پایان رسید

معاون اول رئیس‌جمهور می‌گوید: سرانجام با اعلام نتیجه انتخابات آمریکا، دوران ترامپ و تیم ماجراجو و جنگ طلب او به پایان رسید.

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری باشگاه خبرنگاران تهران ، اسحاق جهانگیری معاون اول رییس‌جمهور در توییتی با اشاره به نتیجه انتخابات آمریکا و پیروزی جو بایدن در این باره نوشت:‌ ملت ایران مقابل سیاست فشار حداکثری ترامپ ایستاد. دوران ترامپ و تیم ماجراجو و جنگ طلب او به پایان رسید.

وی با اظهار امیدواری از تغییر سیاست‌های مخرب آمریکا، می‌نویسد: سرانجام با اعلام نتیجه انتخابات آمریکا، دوران ترامپ و تیم ماجراجو و جنگ طلب او به پایان رسید. نقض معاهده‌های بین المللی از محیط زیست تا تحریم‌های اقتصادی و ضد انسانی علیه ملت ایران و حمایت از تروریسم و نژاد پرستی، شاکله سیاست‌های ترامپ بود.

معاون رئیس‌جمهور همچنین نوشته است: ملت ایران که با مقاومت در مقابل سیاست فشار حداکثری ترامپ ایستاد، رنج های ناشی از اخلال گسترده در معیشت خود، عدم دسترسی بیماران به دارو و ترور سردار سلیمانی عزیز را فراموش نخواهند کرد. امیدوارم شاهد تغییر سیاست های مخرب آمریکا و بازگشت به قانون و تعهدات بین‌المللی و احترام به ملت ها باشیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*