۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 32178
  • 07 اکتبر 2020 - 0:38
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : میثم کلاته
  • منبع : خبرگزاری فارس
کمک‌های مؤمنانه به مناطق عشایری رسید/ توزیع ۳۰۰ بسته معیشتی در میان عشایر چهارمحال و بختیاری

کمک‌های مؤمنانه به مناطق عشایری رسید/ توزیع ۳۰۰ بسته معیشتی در میان عشایر چهارمحال و بختیاری

همزمان با سالروز سفر مقام معظم رهبری به چهارمحال و بختیاری، رزمایش کمک مومنانه در مناطق عشایری استان با توزیع بیش از ۳۰۰ بسته معیشتی و بهداشتی آغاز شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران تهران همزمان با سالروز سفر مقام معظم رهبری به چهارمحال و بختیاری رزمایش کمک مومنانه در مناطق عشایری چهارمحال و بختیاری با حضور نماینده ولی فقیه در استان، فرمانده سپاه حضرت قمربنی‌هاشم(ع)، فرمانده و کارکنان ناحیه عشایری، مجمع خیرین عشایر استان، رئیس آموزش و پرورش عشایر استان و معتمدین عشایری با توزیع بیش از  ۳۰۰ بسته معیشتی و بهداشتی آغاز شد.

همه ما در کمک‌رسانی به مناطق محروم مسؤولیم

حجت‌الاسلام محمدعلی نکونام امام جمعه شهرکرد در این مراسم با اشاره به اینکه رزمایش کمک مومنانه در مناطق عشایری استان حرکتی نورانی و خدمتی ماندگار است، گفت: سالروز ورود مقام معظم رهبری به استان یکی دیگر از عرصه‌های خدمت و کمک‌رسانی به مناطق محروم و نیازمندان بود.

نماینده ولی فقیه در استان ادامه داد: همه ما با تاسی از مقام معظم رهبری نسبت به محرومین و نیازمندان مسؤولیم و هرکس در هر مقام و مسؤولیت و توان باید در این راه خدمت کند.

وی با اشاره به خدمات نظام جمهوری اسلامی ایران به مناطق محروم و کم‌برخوردار تصریح کرد: انقلاب همه برکت است اگر خوب حقیقت آن را درک کنیم نورانیت است که در دنیا مظلومین و مقاومت را در مقابل مستکبرین به صف کرده است.

تداوم رزمایش مواسات تا پایان کرونا

علی‌محمد اکبری نیز در این مراسم گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا کارهای ارزشمندی در استان انجام شده است که حاصل زحمات همه مردم، خیرین و همکاران در همه اقشار است.

فرمانده سپاه حضرت قمربنی‌هاشم(ع) رزمایش کمک مومنانه در مناطق عشایری را حرکتی امیدآفرین دانست که در قالب اهدای بسته‌های معیشتی و بهداشتی صورت می‌گیرد و افزود: با همکاری و مشارکت مردم تا زمان وجود این ویروس رزمایش کمک مومنانه با همکاری خیرین، گروه‌های جهادی، حوزه و پایگاه‌های مقاومت بسیج، دفاتر ائمه جمعه و جماعات برای رسیدن کمک‌ها به نیازمندان واقعی ادامه دارد.

سفر مقام معظم رهبری به استان، چهارمحال و بختیاری را در مسیر تحول قرار داد

علی اصغر ایزدی در این برنامه گفت: مردم استان چهارمحال و بختیاری در پانزدهم مهرماه سال ۱۳۷۱ میزبان قدوم پرخیر و برکت رهبر معظم انقلاب بودند و این سفر جدا از برکات معنوی، دارای برکات مادی بسیار ارزشمندی بود که استان را در مسیر تحول و توسعه گسترده قرار داد.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت عشایری استان با اشاره به ادامه رزمایش کمک مومنانه در چهارمحال و بختیاری در آستانه اربعین حسینی و دهه آخر صفر، عنوان کرد: در سالروز سفر پر خیر و برکت مقام معظم رهبری به استان و در راستای استقبال از کنگره ملی ده هزار شهید عشایر با شعار «ده هزار شهید ده هزار خدمت»، رزمایش کمک مومنانه در مناطق عشایری استان آغاز شد.

ایزدی افزود: این رزمایش با توزیع ۳۰۰ بسته معیشتی و انجام اقدامات فرهنگی، محرومیت‌زدایی، خدمات‌رسانی و بهداشتی و درمانی در کلیه مناطق عشایری و به طور نمادین با حضور فرمانده ناحیه عشایری و گروه‌های جهادی انجام می‌شود.

توزیع ۱۱۴ بسته لوازم‌التحریر میان دانش‌آموزان یک مدرسه

در پایان مراسم فرمانده حوزه مقاومت بسیج عشایری صمصامی با اعلام توزیع ۱۱۴ بسته کامل لوازم‌التحریر بین دانش‌آموزان مدرسه شبانه‌روزی دخترانه بهمن آباد صمصامی گفت: این بسته‌ها با کمک خیرین و با حضور معاونت بسیج مساجد و محلات بین دانش‌آموزان توزیع شد.

نظرپور برگزاری اردوهای جهادی ۱۰ روزه در منطقه، ویزیت رایگان و توزیع دارو به تعداد ۱۵۰ نفر در منطقه عشایری صمصامی را نیز از دیگر برنامه‌های این رزمایش عنوان کرد.

وی گفت: توزیع بسته‌های معیشتی، البسه گرم و سرکشی از بیماران نیز از دیگر برنامه‌های این حوزه در ایام اربعین حسینی و دهه پایانی صفر است.

برچسب ها

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*