۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 32163
  • 07 اکتبر 2020 - 0:42
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : فاطمه کلاته
  • منبع : خبرگزاری فارس
پویش ملی «خادم ارباب کیست» برگزار می‌شود

پویش ملی «خادم ارباب کیست» برگزار می‌شود

پویش ملی «خادم ارباب کیست» ویژه نوجوانان و جوانان در ایام اربعین حسینی برگزار می‌شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران تهران پویش ملی «خادم ارباب کیست» ویژه نوجوانان و جوانان و با هدف «ترویج فرهنگ یاری امام در زندگی» در ایام اربعین حسینی برگزار می‌شود.

این پویش که با محوریت و الهام‌گیری از محتوای کتاب «خادم ارباب کیست: درس‌هایی از کلاس حضرت جون» نوشته سیدعلی اصغر علوی، برنامه‌ریزی شده است، به همت موسسه پویش و با همکاری نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و چند مجموعه مردمی برگزار می‌شود.

این پویش بر فعالیت‌هایی که مخاطب باید انجام دهد تا در زمره یاران امام حسین (ع) قرار گیرد، متمرکز است. تفاوت این پویش با مسابقات معمول کتابخوانی، در «فعالیت‌محوری» است و اساسا این پویش یک طرح مطالعاتی صرف نبوده و یک پویش عمل‌محور است. بدین معنا که گروه مخاطب باید تجارب خود از فعالیت‌هایی را که بعد از مطالعه کتاب انجام داده‌اند به منظور شرکت در پویش ارسال کنند.
علاقمندان می‌توانند گزیده کتاب «خادم ارباب کیست: درس‌هایی از کلاس حضرت جون» را از طریق سایت WWW.KHADEM-ARBAB.IR تهیه کرده و یا نکات برگزیده آن را در صفحه اینستاگرام پویش به نشانی khadem_arbab_kist@ مطالعه کنند.

شرکت‌کنندگان پس از مطالعه اثر باید آموخته‌های عملی و فعالیت‌های خادمی خود را به صورت فردی، خانوادگی و یا گروهی، از طریق انتشار پست اینستاگرام و تگ کردن صفحه khadem_arbab_kist@ با هشتگ‌های «#خادم_ارباب_کیست» و «#فعالیت_برای_یاری_امام» و یا ارسال مستقیم در پیام رسان بله به نشانی khadem_arbab_kist@ انتشار دهند.

گزارش این فعالیت‌ها از مخاطبین جمع آوری شده و سپس از سوی دبیرخانه پویش گزیده‌ای از آنها در قالب یک کتاب منتشر خواهد شد. همچین ایده‌های قابل پرورش برای رشد و شتابدهی یک ساله به مراکز رشد همکار معرفی می‌شوند.

این پویش تا ۲۵ مهر (۲۸ صفر) برگزار می‌شود و در تاریخ ۱۳ آبان (۱۷ ربیع‌الاول) همزمان با ولادت نبی مکرم اسلام (ص) فعالیت‌های برگزیده اعلام خواهد شد.

برچسب ها

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*