۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 32176
  • 07 اکتبر 2020 - 0:39
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : میثم کلاته
  • منبع : خبرگزاری فارس
اشراف نیروهای مرزبانی بالاست/ آذربایجان و ارمنستان ضمن عذرخواهی، قول دادند اتفاقات اخیر تکرار نشود

اشراف نیروهای مرزبانی بالاست/ آذربایجان و ارمنستان ضمن عذرخواهی، قول دادند اتفاقات اخیر تکرار نشود

جانشین فرمانده ناجا گفت: آمادگی و اشراف نیروهای مرزبانی و انتظامی بالاست و تعامل و دیپلماسی مرزنشینی ما خیلی خوب است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران تهران سردار قاسم رضایی امشب در بدو ورود به شهرستان اصلاندوز ، با قدردانی از روحیه انقلابی و دفاع از وطن مرزبانان شهرستان‌های مرزی استان اردبیل اظهار کرد: آمادگی و اشراف نیروهای مرزبانی و انتظامی بالاست و تعامل دیپلماسی مرزنشینی خیلی خوب است.

وی با اشاره به درگیری دو کشور جمهوری آذربایجان و ارمنستان، تبادل آتش طرفین درگیری را ناخوشایند دانست و افزود: بیش از ۲۸ سال بر سر قره باغ مناقشه وجود دارد که بر اثر این مساله، برخی از شهروندان دو کشور کشته می‌شوند که این موضوع برای ما نارحت کننده است.

جانشین ناجا اظهار امیدواری کرد: امیدواریم هر چه زودتر سازمان ملل به وظایفش عمل کرده و با مدیریت اجتماعی دو کشور مشکل حل و فصل شود.

رضایی افزود: در حین تبادل آتش، راکت‌ها و گلوله‌های درگیری به خاک ما برخورد می‌کند، مرزبانان ما طبق وظیفه ذاتی به آنها هشدار دادند که امیدواریم مراعات ملاحظات مرزهای مشترک را داشته باشند.

وی با اشاره به عذرخواهی طرفین درگیری از کشورمان بابت تعرض ناخواسته گفت: دو کشور آذربایجان و ارمنستان قول دادند که این اتفاق دیگر نیافتد.

جانشین ناجا با تمجید از روحیه انقلابی مرزنشینان این مناطق مرزی کشور افزود: مرزنشینان ما با آرامش و امنیت مشغول زندگی روزمره خود بوده، اما به‌عنوان نگاه انسان‌دوستانه نگران آن دو طرف هستند.

رضایی در پایان با قدردانی از همکاری خوب مردم مرزنشین منطقه به‌ویژه شهرستان اصلاندوز گفت: امیدواریم مردم ترددهای مرزی را رعایت کنند و از تماشای درگیری بپرهیزند.

به گزارش خبرگزاری فارس، سردار «قاسم رضایی» جانشین فرمانده ناجا و همچنین سردار «احمدعلی گودرزی» فرمانده مرزبانی امروز از نوار مرزی و تحولات و مناقشات بین کشورهای ارمنستان و جمهوری آذربایجان در منطقه مرزی اصلاندوز و آذربایجان شرقی بازدید کردند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*