۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 31872
  • 03 اکتبر 2020 - 9:39
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : ساراپیرانه
دستگیری ۱۳۷ سارق
سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری پایتخت خبرداد:

دستگیری ۱۳۷ سارق

سرهنگ دوستعلی جلیلیان از دستگیری تعداد ۱۳۷ سارق که ۶۸ نفر آن ها سوابق متعدد سرقت داشتند، خبرداد.

باشگاه خبرنگاران تهران، در حاشیه اجرای طرح رعد ۳۸ سرهنگ دوستعلی جلیلیان” سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری پایتخت در گفتگو با خبرنگار تهران پرس در رابطه با تلاش های شبانه روزی همکاران وی در کلانتری ها، خاطر نشان کرد: تعداد ۱۳۷ سارق را که ۶۸ نفر از آن ها دارای سوابق متعدد سرقت بودند را دستگیر کردند؛ که از این تعداد عده ای روانه زندان و تعدادی تحویل مراجع قضائی داده شدند.

این مقام انتظامی در خصوص دستگیری خرده فروشان موادمخدر، گفت: از این خرده فروشان ۳ کیلو و ۶۰۰ گرم انواع موادمخدر و ۸۰۰ حقه آلات استعمال مواد مخدر اعم از وافور و نیز از مزرعه ای در جنوب تهران ۴۳ دستگاه بیت کویین کشف و ضبط گردید.

وی، ادامه داد: ماموران کلانتری بازار ۴۸۰ جفت کتانی خارجی را از سارقین در حین سرقت از مغازه کشف و ضبط نمودند. در پایانه جنوب ۱۲۸۰۰۰ ماسک خارجی احتکارشده توسط ماموران کلانتری کشف گردید.

سرهنگ جلیلیان، بیان داشت: ۵۰۰ کیلوگرم لوله های مسی سرقتی متعلق به کولرهای گازی طی عملیاتی توسط ماموران کلانتری کشف و مالخر دستگیر شد.

سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری پایتخت، عنوان کرد: ۱۰ قبضه سلاح سرد و ۲ قبضه سلاح شکاری ساچمه ای، ۱۳۴۰ لیتر انواع مشروبات خارجی و مقادیر قابل توجهی آمپول و پودرهای بدنسازی کشف و ضبط گردید.

وی در رابطه با دستگیری سارق خودرو که در فاصله کمتر از یک دقیقه خودرو را باز می کردخبردادوگفت: از شهروندان می خواهم تا نکات ایمنی اعم از قفل پدال، قفل فرمان و دزد گیر را در خصوص خودرو خود رعایت کنند.

این مقام انتظامی در خصوص علل سرقت سارقان، تاکیدکرد: میانگین سنی سارقان جوان تر شده و کمتر از ۳۰ سال سن دارند. اکثرا از خانواده های پرجمعیت و نیز به علت فقر مالی و نداشتن شغل، اقدام به سرقت می نمایند.

انتهای پیام/*

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*