۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 30518
  • 23 سپتامبر 2020 - 9:16
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : شیما ناصری
  • منبع : نشر27 بعثت
شگفتانه دیگری از چهار نشر برتر حوزه دفاع مقدس
مقاومت و ایثار

شگفتانه دیگری از چهار نشر برتر حوزه دفاع مقدس

شگفتانه دیگری از چهار نشر برتر حوزه دفاع مقدس"روشنای خاطره‌ها"

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران تهران شیما ناصری امروز نشست خبری پیرامون یک اتفاق بی‌نظیر در آستانه چهلمین سال هفته دفاع مقدس در انتشارات سوره مهر برگزار گردید. نمایشگاه مجازی “روشنای خاطره‌ها” یک نمایشگاه سه بعدی با همکاری چهار ناشر برتر دفاع مقدس «سوره مهر، روایت فتح، شهید کاظمی و نشر۲۷بعثت» است که از ۳۱ شهریور ماه شروع به کار می‌کند و تا ۱۷ مهر ماه مصادف با اربعین حسینی با ۱۰۰۰ عنوان کتاب با ۲۰ درصد تخفیف و ارسال رایگان به کار خود خاتمه می‌دهد.

عبدالحمید قره‌داغی در آغاز مراسم بعد از خیرمقدم به میهمانان حاضر در این نشست این چنین بیان کرد: در شرایطی که ویروس منحوس کرونا شیوع پیدا کرده و برنامه‌های حضوری حوزه کتاب کمتر است تصمیم گرفتیم با همکاری چهار نشر برتر حوزه دفاع مقدس نمایشگاه مجازی با عنوان “روشنای خاطره‌ها” برگزار کنیم.

وی در ادامه بیان کردند: در هفته دفاع مقدس از چندین کتاب تازه انتشارت سوره مهر رونمایی کتاب فرماندهان نبرد به قلم ساسان ناطق، حاج جلال به قلم لیلا جلال خواهیم داشت. همچنین کتاب او یک دستمال سرخ بود نیز زیر چاپ هست.

در طول مدت نمایشگاه مجازی مپل نمایشگاه مجازی “انتهای راهروی ۲۷″، همراهی نویسندگان برای معرفی آثارشان بصورت ویدئو همزمان با برگزاری نمایشگاه خواهیم داشت.

در ادامه مازیار حاتمی مدیر نشر۲۷بعثت اظهار داشت که نشر۲۷بعثت یا ۱۰۰ عنوان کتاب خود در این نمایشگاه حضور بهم رسانده است. وی در ادامه درباره برنامه های هفته دفاع مقدس نشر۲۷بعثت به سه رونمایی از کتاب‌های روزهای لاجوردی به قلم مریم عرفانیان روز اول مهر در مرکز تبادل کتاب، کوهستان آتش به قلم گلعلی بابایی روز هفتم مهر در باغ موزه دفاع مقدس و برج میلاد و بچه‌های حمزه روز هفتم در برج میلاد اشاره کردند.

مدیر نشر۲۷بعثت در ادامه بیان کردند: لشکر۲۷محمدرسول الله(ص) ۱۹ شهید مدافع حرم دارد که کتب شهیدان میرسیار، فلاح پیشه به زودی به نمایشگاه مجازی خواهد رسید.

در ادامه این مراسم مهدی محمدخانی مدیر انتشارات روایت فتح گفت: برپایی غرفه مجازی یک حرکت ارزشمند است که بین چند ناشر دفاع مقدس باعث ایجاد وحدت شده که این خود زمینه‌ساز حرکات مشترک بعدی است. همچنین بیان کردند که انتشارات روایت فتح با ۱۵۰ عنوان کتاب در این غرفه مجازی حضور دارد و در هفته دفاع مقدس دو برنامه اصلی در پیش دارد که یکی از آنها رونمایی و چاپ ۷ عنوان جدید به نام‌های: “نامه‌هایی به امام، دوستت دارم به یک شرط، کوچه باغ انار، به ماندنم عادت نکن، هفت شاخ، تجمع ممنوع، او مرا کشت و گردان به تو می نازد.

در آخر نیز محمدخانی به این موضوع اشاره کرد که حرکت انتشارات سوره مهر در برپایی غرفه مجازی قابل تقدیر و تشکر است و قابل تکرار.

در ادامه این مراسم قره‌داغی در پاسخ به سوال خبرنگاران این چنین بیان کردند که در غرفه مجازی حدود هزار عنوان کتاب دفاع مقدس عرضه می‌گردد که ۵۰۰ عنوان سهم انتشارات سوره مهر و ۳۰۰ عنوان سهم انتشارات شهید کاظمی و بقیه متعلق به نشر۲۷بعثت و روایت فتح است.

همچنین کتاب‌های الکترونیک این ۴ نشر در یک بخش جانبی عرضه می‌شود.

قره‌داغی در جواب سوال اینکه چرا غرفه مجازی با مشارکت $ناشر برپا می‌شود گفت: دو دلیل جدی در این مورد بود. در تجربه قبلی‌مان “غرفه مجازی سوره مهر” که همزمان با برپایی نمایشگاه کتاب برگزار شد گفتیم تجربه اول‌مان در این زمینه است و ترجیح دادیم خودمان به تنهایی و با تمرکز بالایی کار را انجام دهیم اما نکته‌ای که ما را به سمت همکاری با دیگر ناشران سوق داد این بود که اگر تعداد ناشران زیاد شود پشتیبانی و ارسال کتاب‌ها سخت خواهد شد. پس سعی کردیم تعداد مشخص از ناشران را به همکاری دعوت کنیم تا نتیجه کار بهتر شود.

با مابقی ناشران هم ارتباط گرفته شده و سعی بر این شد عناوین موجودشان در بخش سایرین نمایشگاه مجازی عرضه گردد.غرفه مجازی برای خریدهای بالای ۲۵هزارتومان باارسال رایگان با بسته بندی شکیل و اشتراک یکماهه رایگان سایت فیلم‌گردی به خریداران تعلق می‌گیرد.

در پایان مراسم از خبرنگاران حاضر در مراسم بمناسبت روز خبرنگار تقدیر شد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*