۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 30778
  • 22 سپتامبر 2020 - 19:29
  • ارسال توسط :
فضاسازی و برگزاری ۴ نمایشگاه در منطقه ۱۱ تهران به مناسبت هفته دفاع مقدس

فضاسازی و برگزاری ۴ نمایشگاه در منطقه ۱۱ تهران به مناسبت هفته دفاع مقدس

به مناسبت بزرگداشت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس برنامه های فرهنگی، ورزشی و هنری با رعایت پروتکل های بهداشتی همراه با فضاسازی محیطی در منطقه 11در حال برگزاری است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران تهران، هفته دفاع مقدس در تقویم جمهوری اسلامی ایران به هفته آغازین جنگ ایران و عراق اطلاق می‌شود و از ۳۱ شهریور تا ۷ مهر ادامه دارد.

به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس و حفظ و ترویجِ فرهنگ و معارف دفاع مقدس فضا سازی وایجاد ۴ نمایشگاه در محلات منطقه ۱۱ واقع در ؛ میدان منیریه خیابان ولیعصر، بوستان شیخ محمدی خیابان کارگر جنوبی خیابان زربافیان ،بوستان دانشجو چهارراه ولیعصر ، بوستان اوستا خیابان آزادی برپا شده است.

در این نمایشگاه ها اجرای برنامه های مختلف مانند صحنه نمایش (سخنرانی-مداحی-تعزیه-تئاتر خیابانی -اجرای گروه سرودپرفورمنس -اجرای مردان گلی و…) ، رزم نمایش ، بر پایی ایستگاه های سلامت(ماسک و ضد عفونی) به صورت صلواتی ، بازسازی کاروان اعزام به جبهه ها با صوت مناسب ، شبهای شیدایی ، یادواره شهدا با دعوت از خانواده شهدا در حال برگزاری است.

در غرفه های این نمایشگاه ها تصاویری از زمان جنگ تحمیلی تا مدافعان حرم ، بیمارستان صحرایی از جنگ تحمیلی تا ویروس منحوس کرونا ، جمع آوری کمکهای مردمی برای جبهه تا کمک مومنانه رزمایش همدلی ، میدان مین با تزیینات تصاویر شهدا و… به نمایش کشیده شده است.

برچسب ها

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*