۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

تجمع دانشجویان و مسئولین دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال در محکومیت به هتک حرمت پیامبر مکرم اسلام (ص) در نشریه فرانسوی شارلی ابدو برگزار گردید.

تجمع دانشجویان و مسئولین دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال در محکومیت به هتک حرمت پیامبر مکرم اسلام (ص) در نشریه فرانسوی شارلی ابدو برگزار گردید.

تجمع دانشجویان و مسئولین دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال در محکومیت به هتک حرمت پیامبر مکرم اسلام (ص) در نشریه فرانسوی شارلی ابدو روز سه شنبه مورخ ۲۵ شهریور ماه برگزار گردید.

این تجمع با حضور جناب آقای دکتر خالدی ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال و حجت الاسلام قوامی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در واحد تهران شمال و جمعی از دانشجویان و مسئولین دانشگاهی برگزار گردید.

در این تجمع بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال به شرح زیر قرائت شد:

مقام معظم رهبری در سخنرانی روز ۱۸ شهریور ۱۳۹۹ فرمودند:
بسم الله الرحمن الرحیم
گناه بزرگ و نابخشودنی یک نشریه فرانسوی در اهانت به چهره نورانی و قدسی پیامبر اکرم(ص) بار دیگر عناد
و کینه شرارت بار از دستگاه های سیاسی و فرهنگی دنیای غرب با اسلام و جامعه مسلمانان را آشکار ساخت، بهانه آزادی بیان برای محکوم نکردن این جرم بزرگ که از سوی برخی سیاست مداران فرانسوی گفته شده کاملا مردود و غلط و عوام فریبانه است.

بار دیگر شاهد اقدام های شرم آور، وقیحانه و بزدلانه دشمنان شدیم که به زعم خود می خواهند گزندی به بزرگترین شخصیت بشریت وارد کنند و خشم مسلمانان را برانگیزند اما بدانند که این خشم مقدس، دامنگیر عوامل و حامیان این اقدام وقیحانه خواهد شد.
در حالی صحبت از آزادی بیان شده که فرانسه در ماه های اخیر شاهد اوج گرفتن اعتراض های ضد نژادپرستی بوده‌است، ایا مکرون فراموش کرده که هزاران تن از جلیقه زرد ها از سال٢٠١٨ تاکنون بدلیل انتقاد از مبانی تفکر سرمایه داری مورد ضرب و شتم پلیس قرار گرفته اند؟! آقای مکرون شما که دم از آزادی بیان میزنید ایا به منتقدان جریان هولوکاست هم این آزادی را داده اید؟؟!! در چنین شرایطی سخن گفتن از آزادی بیان از سوی سیاستمداران غربی چیزی جز توهین و تمسخر آزادی نیست؟؟!!
سکوت در برابر این دوگانگی رفتاری و مهمتر از آن نسبت به اهانتی که به پیامبر مکرم اسلام شده است، نتیجه ای جز گسترش اهانت ها نخواهد داشت و جامعه بشریت را به سمت دورانی شبیه به قرون وسطی هدایت خواهد کرد.
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال به نمایندگی از جامعه دانشگاهی و ملت شریف و مسلمان ایران سرافراز، ضمن محکوم کردن توهین نشریه فرانسوی به چهره مقدس و نورانی پیامبر اسلام، حضرت محمد مصطفی (ص)، و همچنین ضمن محکوم کردن مواضع انفعالی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران بابت عدم موضع گیری قاطعانه و انقلابی در برابر این توهین آشکار، به این وزارت‌خانه توصیه می کند:
اولا: با کنار گذاشتن سیاست بازی های چند سال اخیرتان که نه سیاست الهی و نه به نفع اسلام و انقلاب است؛ با برخورد انقلابی و اسلامی و شجاعانه، سفیر فرانسه در ایران را توبیخ کنید.
ثانیا: از طریق سفیر فرانسه صدای اعتراض مردم آزاده و مسلمان از جمله ملت شریف و مسلمان ایران را به گوش رئیس جمهور گستاخ فرانسه برسانید.
ثالثا: همواره این نکته حکیمانه رهبر عزیزمان را با خود مرور کرده و آن را سر لوحه مناسبات بین‌المللی خود قرار دهید که می‌فرمایند: ملّتهای مسلمان بویژه کشورهای غرب آسیا، ضمن حفظ هوشیاری در مسائل این منطقه‌ی حسّاس، نباید هرگز دشمنی‌های سیاستمداران و سردمداران غربی نسبت به اسلام و مسلمین را فراموش کنند.

در ادامه لازم است اشاره ای به خیانت بعضی دولت‌های مرتجع عربی داشته باشیم.
در حالی ما مجددا با هرگونه عادی سازی با دشمن صهیونیستی به هر شکلی که باشد را رد می کنیم، بر این واقعیت انکار ناپذیر تاکید می کنیم که همه اشکال عادی سازی با رژیم صهیونیستی که توسط برخی کشورها صورت گرفته نه صلح ایجاد کرده و نه حقوق مردم فلسطین که سرزمینشان غصب شده را بازگردانده است، بلکه دشمن صهیونیستی را به ارتکاب جنایات بیشتر علیه فلسطین و مقدسات مسلمانان و در راس آن قدس شریف سوق داده است.

خبر تفاهم نامه تحت عنوان پیمان صلح “بین بحرین و دشمن صهیونیستی ” با نظارت و حمایت آمریکا و دخالت مستقیم داماد یهودی ترامپ، چندان باعث تعجب مسلمانان منطقه نشد زیرا این دولت‌ها روابط پنهان سال‌های گذشته را اکنون در جهت منافع ترامپ برای انتخابات پیش رو و موازنه‌ سازی امنیتی رژیم صهیونیستی در منطقه آشکار ساخته اند.
این دولت‌ها با خیانت به جهان عرب و آرمان مردم فلسطین که چندین سال مزورانه از آن حمایت می‌کردند نشان داده‌اند که به هیچ اصول انسانی پایبند نبوده و حتی حاضرند منافع ملی را نیز فدای منافع آمریکا و رژیم صهیونیستی کنند.
قطعا ما در موضع اصولی خود در مخالفت با عادی سازی با دشمن اشغالگر قاطعانه تأکید می کنیم که تمام تأثیراتی که در نتیجه عادی سازی حاصل خواهد شد، هیچ پوشش مردمی مطابق با آنچه که نسل های بحرینی در پایبندی به آرمان فلسطین پرورش یافتند،نخواهد داشت و توجیه مردمی ندارد. مردم بحرین حامی فلسطین و مردم آن باقی خواهند ماند، تا زمانی که فلسطینی‌ها تمام حقوق خود را با یاری خداوند و بدون نیاز به حمایت مزورانه برخی دولت‌ها ، بدست آورند و در راس این حقوق که بر آن تاکید می شود، بازگشت ساکنان حقیقی فلسطین است که باید حاکمیت سرزمین فلسطینی را بدون حضور دشمن غاصب تشکیل دهند؛ ان‌شاءالله
والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

این تجمع با اقامه نماز جماعت ظهر و عصر در محوطه دانشگاه آزاد اسلامی به پایان رسید.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*