۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 25688
  • 04 آگوست 2020 - 11:44
  • ارسال توسط :
آغاز فعالیت‌های ورزشی باشگاه‌های مجازی در تهران

آغاز فعالیت‌های ورزشی باشگاه‌های مجازی در تهران

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۱ تهران از شروع فعالیت‌های ورزشی و سلامت محور در باشگاه‌های مجازی به صورت آنلاین خبر داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران تهران، محمد جواد رشیدی، معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۱ تهران اظهارداشت: با توجه به شیوع گسترده و فراگیر ویروس کرونا در سطح جامعه و لزوم رعایت فاصله اجتماعی، در راستای حفظ سلامت وشادابی شهروندان، شهرداری اقدام به راه‌اندازی باشگاه مجازی با حضور مربیان برجسته کرده است.

رشیدی در ادامه مشارکت همگانی شهروندان در پویش ماندن در خانه، افزایش شور ونشاط در شرایط کنونی، ارتقای سطح سلامت جسمی وروانی شهروندان را از مهم ترین اهداف برگزاری برنامه‌های مجازی برشمرد و افزود: این برنامه با حضور مسوولین سازمان ورزش روز سه شنبه ۱۴ مرداد ساعت ۹:۳۰ در قالب رشته‌های ورزشی تکواندو، ژیمناستیک،بهکاپ، والیبال، طناب زنی، دارت، کاراته، تنیس روی میز، بدمینتون، شطرنج و بسکتبال آغاز می‌شود.

به گفته معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۱ علاقمندان برای استفاده از این دوره‌های آموزشی که به صورت رایگان ارائه خواهد شد؛ می‌توانند به نشانی @varzash-shahrdari11 در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام مراجعه کنند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*