۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 25145
  • 29 جولای 2020 - 0:28
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : محمدعلی صفری
اجرای طرح ارزیابی وضعیت ایمنی ساختمان های مرکز بهداشت و درمان منطقه ۱۹

اجرای طرح ارزیابی وضعیت ایمنی ساختمان های مرکز بهداشت و درمان منطقه ۱۹

دبیر ستاد مدیریت بحران منطقه 19 از اجرای طرح بازدید از ساختمان های مراکز تحت پوشش مرکز بهداشت و درمان جنوب شهر و ارزیابی وضعیت آنها به لحاظ ایمنی خبر داد.

اجرای طرح ارزیابی وضعیت ایمنی ساختمان های مرکز بهداشت و درمان منطقه ۱۹

 به گزارش باشگاه خبرنگاران تهران  محسن آلمانی دبیر ستاد مدیریت بحران منطقه ۱۹ با اشاره به اجرای طرح ارزیابی وضعیت ایمنی ساختمان های مرکز بهداشت و درمان منطقه ۱۹ با همکاری سازمان آتش نشانی بیان کرد: طی اجرای این طرح که با حضور کارشناس آتش نشانی، کارشناسان بحران و شهرسازی نواحی ۵ گانه و عوامل این ستاد انجام می شود، ضمن بازدید از وضعیت ایمنی ساختمان های مراکز بهداشتی درمانی واقع در محدوده نواحی از جمله نحوه نگهداری و استفاده از کپسول های اکسیژن، وضعیت قدمت ساختمان ها و میزان فرسودگی آن ها، مسیر ورود و خروج و راه های اضطراری ، درمدار بودن سیستم اطفاء حریق، بروز رسانی و نحوه استفاده از کپسول های خاموش کننده بررسی می شود.
به گفته این مسئول تاکنون نزدیک به ۲۰ ساختمان در محدوده نواحی دو، سه و پنج بازدید شده و وضعیت ایمنی آن ها مورد ارزیابی قرار گرفته است.
آلمانی ادامه داد: این طرح در ساختمان های مراکز بهداشتی درمانی واقع در ناحیه چهار امروز و در ناحیه یک نیز فردا به اتمام می رسد.
دبیر ستاد مدیریت بحران منطقه خاطرنشان کرد: نتایج این ارزیابی ها از طریق سازمان آتش نشانی به شهرداری ارسال و برای پیگیری و رفع موارد ناایمن مشاهده شده به مراکز ابلاغ خواهد شد.
ضمن اینکه در مواردی نیز تذکرات و آموزش های لازم برای ارتقاء سیستم ایمنی ساختمان ها به صورت حضوری در طول بازدید به مسئولان مراکز ارائه می شود.
همچنین  اعلام کرد: در مرحله بعدی این طرح ارزیابی وضعیت ایمنی ساختمان های بالای ۱۸ واحد در دستور کار قرار دارد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*