۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 24562
  • 18 جولای 2020 - 11:06
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : محمدعلی صفری
آماده سازی و شروع فعالیت های دارالقرآن مرکزی منطقه ۱۹  در منزل شهیدان نیکوبین

آماده سازی و شروع فعالیت های دارالقرآن مرکزی منطقه ۱۹  در منزل شهیدان نیکوبین

شهید ایوب نیکوبین متولد ۱۳۴۲، در عملیات بدر(۲۲ اسفند سال ۶۳) به درجه شهادت رسید

به گزارش باشگاه خبرنگاران تهران  دارالقرآن مرکزی منطقه ۱۹ شهرداری تهران بنا به خواسته مادر شهیدان نیکوبین در منزل ایشان مستقر و آماده بهره‌برداری و پذیرش علاقه‌مندان به فراگیری علوم قرآنی شده است.

در همین ارتباط سیدحسین موسوی‌بلده، رئیس اجرایی شورای عالی قرآن شهرداری تهران، میثم طاهرآبادی، فعال قرآنی و مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت استان تهران، اسماعیل عربلو، مدیر فرهنگی ـ اجتماعی شهرداری منطقه ۱۹ و تعدادی از مسئولان شهرداری این منطقه به منظور آشنایی بیشتر با فعالیت‌ها و اطلاع از روند عملکرد و چشم انداز فعالیت‌ها در آینده از این دارالقرآن بازدید کردند که طی آن بر رشد و توسعه فعالیت‌های قرآنی در منطقه و همچنین جذب حداکثری به امور قرآنی تأکید شد.

همچنین در ادامه در منزل مرحوم محمدتقی تسویه‌چی از قاریان ممتاز و برجسته منطقه ۱۹ نیز حضور یافتند و مقرر شد یکی از معابر اصلی منطقه شناسایی و برای نامگذاری به نام این قاری مرحوم به شورای اسلامی شهر تهران معرفی شود.

یادآور می شود، شهید ایوب نیکوبین متولد ۱۳۴۲، در عملیات بدر(۲۲ اسفند سال ۶۳) به درجه شهادت رسید. همچنین حسین نیکوبین نیز که متولد سال ۱۳۴۷ بود در ۲۰ فروردین سال ۶۶ در شلمچه به درجه رفیع شهادت نائل آمد

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*