۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

شهیدان نشانه اقتدار کشور هستند

شهیدان نشانه اقتدار کشور هستند

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در آئین رونمایی از کتاب علمدار : شهیدان نشانه اقتدار کشور هستند و زندگینامه شهدا بصیرت افزاست.


به گزارش خبرنگاران باشگاه خبرنگاران تهران به نقل پایگاه خبری پلیس، سردار “حسین رحیمی” در این مراسم با اشاره به اینکه زنده نگه داشتن یاد و خاطره و دلاور مردی های شهیدان در واقع زنده نگهداشتن ایثار و شجاعت و جوانمردی است، بیان داشت: ما همه وام دار و مدیون شهدا هستیم و آرامش و اقتدار امروز خود را از جانفشانی این عزیزان داریم.
رئیس پلیس پایتخت افزود: امروز عمق استراتژیک و نفوذ آموزه های انقلاب اسلامی به برکت شهدا و مجاهدان بزرگی چون شهید سلیمانی ها و حججی ها تا اقصی نقاط دنیا و تا قلب آمریکای لاتین و آفریقا و… گسترش پیدا کرده است.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه عمیق ترین رکن امنیت هر کشوری امنیت داخلی آن است، بیان داشت: نیروی انتظامی به عنوان رکن اصلی برقراری نظم و امنیت کشور از مرز تا قلب شهرها امنیت و آرامش مردم را تامین و تضمین می کند و اجازه نمی دهد کسی خدشه ای به امنیت و آرامش مردم وارد نماید.
وی با اشاره به اینکه شهیدان نشانه اقتدار کشور هستند که باید همواره یاد و نام آنها زینت بخش مجالس و محافل ما باشد، عنوان داشت: درب باغ شهادت در نیروی انتظامی باز است و همواره شهدایی از این جرگه در راه دفاع از امنیت و آرامش مردم به فیض عظمی شهادت نائل می شوند.
سردار رحیمی با تاکید بر اینکه شهدا انسان های برگزیده و انتخاب شده ای هستند، گفت: مرور خاطرات شهید میلاد خسروی موید این موضوع است که این شهید بزرگوار آینه صفات و خصایص و کردار نیکو و پسندیده در بین خانواده و همکاران و دوستان خود بوده است.
وی افزود: بطور حتم مطالعه زندگینامه شهیدان بصیرت افزا و چراغ راهی است که می توان با آن مسیر مستقیم را از بی راهه ها و کج راهه ها پیدا کرد.
در پایان این مراسم از کتاب علمدار که حاوی خاطرات و زندگینامه شهید استوار یکم میلاد خسروی بود، با حضور خانواده و هم رزمان وی توسط سردار رحیمی رونمایی شد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*