۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 23875
  • 04 جولای 2020 - 8:19
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : ساراپیرانه
نشست همدلی، هم افزایی و امنیت آفرین سپاه و پلیس پایتخت

نشست همدلی، هم افزایی و امنیت آفرین سپاه و پلیس پایتخت

رئیس پلیس پایتخت در نشست صمیمانه با فرماندهان سپاه تهران بزرگ، بیان داشت: امروز دشمن از اخوت و همدلی حاکم بین سپاه و نیروی انتظامی که دوشادوش هم از حرم و حریم امنیت و آرامش مردم محافظت می کنند به شدت ناراحت است.


باشگاه خبرنگاران تهران، بنابر اعلام پایگاه خبری پلیس، در این نشست سردار “حسین رحیمی” با گرامیداشت دهه کرامت و ولادت با سعادت امام رضا علیه السلام، بیان داشت: دشمنان قسم خورده انقلاب از بدو پیروزی انقلاب تا الان که بیش از ۴ دهه از انقلاب می گذرد همواره به دنبال مقابله و ضربه زدن و منحرف کردن انقلاب از مسیر اصلی و واقعی خود می باشند.
وی با اشاره به اینکه امروز ایران اسلامی تنها منادی راستین اسلام ناب محمدی است و در حقیقت همه جهان کفر برای مقابله با آن به پا خاسته اند، عنوان داشت: امروز بر ما لازم است که به تاسی از فرمان رهبر معظم انقلاب و فرمانده کل قوا امام خامنه ای، همچون بنیانی مرسوس در کنار هم و سدی محکم در مقابل دشمنان باشیم.
رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه آزادیخواهان دنیا به تاسی از انقلاب شکوهمند ما در مقابل ظلم و ستم قد علم کرده اند، گفت: انقلاب اسلامی معادلات کهنه دنیا را که ظالمان و مستکبران در آن جولان می دادند بر هم زد و نشان داد که مظلومان می توانند از حق و حقوق خود دفاع نمایند.
وی با تاکید بر اینکه امروز سپاه و نیروی انتظامی سرباز ولایت و خادم و خدمتگزار مردم گرانقدر و قدر شناس هستند، بیان داشت: خدا را سپاس می گوییم که این توفیق را به ما داد که سرباز اسلام، حافظ ارزش های دینی و تامین کننده امنیت و آرامش مردم باشیم.
این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه دشمنان هرگز دست از توطئه های شوم خود بر نخواهند داشت، گفت: بنا بر تدبیر و فرمان فرماندهی معظم کل قوا نیروهای مسلح همواره باید آماده باشند و انجام این مهم برای ما تکلیف شرعی و قانونی است.
سردار رحیمی با تاکید بر اینکه ما خود را به نوکری و خدمتگزاری مردم مفتخر می دانیم، عنوان داشت: مسیر و اهداف سپاه و نیروی انتظامی در دفاع از آرمان های نظام و انقلاب و خدمتگزاری به مردم نیکی است.
رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه یکی از اهداف اصلی دشمنان، اختلاف افکنی بین سپاه و نیروی انتظامی است، افزود: امروز دشمن از اخوت و همدلی حاکم بین سپاه و نیروی انتظامی که دوشادوش هم از حرم و حریم امنیت و آرامش مردم محافظت می کنند به شدت ناراحت است.
وی با تاکید بر اینکه همواره آمادگی ما برای دفاع از امنیت و آرامش مردم در عالی ترین مرتبه خود می باشد، بیان داشت: خط ما، خط ولایت و دفاع از آرمان های امام و شهدا و پاسداری از امنیت و آرامش مردم است.
در ادامه جلسه سردار “محمد رضا یزدی” فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ، با اشاره به اینکه دشمن تلاش دارد که در کشور ما یاس و نا امیدی و اختلاف افکنی کند، بیان داشت: امروز باید همه سعی و تلاش خود را صرف خدمتگزاری به مردم کنیم.
وی با اشاره به انجام کمک های مومنانه، عنوان داشت: در کمک های مومنانه سپاه و نیروی انتظامی باید کمک های مومنانه خود را در کنار هم تداوم بدهند.
سردار یزدی با تاکید بر اینکه روز به روز همدلی و هم افزایی بین نیروی انتظامی و سپاه بیشتر شود، بیان داشت: دشمن از اتحاد و همدلی بین سربازان ولایت ناراحت و مایوس خواهد شد از این رو ما باید هر روز این همدلی را بیشتر کنیم.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*