۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 23523
  • 29 ژوئن 2020 - 11:28
  • ارسال توسط :
دومين كنگره بين المللي نفس هاي سوخته برگزار شد

دومين كنگره بين المللي نفس هاي سوخته برگزار شد

چطور آمریکا و اسرائیل از حقوق بشر صحبت می کنند که این ننگ بزرگ و خون مردم مظلوم ایران بر دامن انها ست

به گزارش باشگاه خبرنگاران تهران اعلام نقص حقوق بشر توسط تشكل هاي شاهد و ايثارگر تشکل های شاهد و ایثارگر در شکل انجمن های بین المللی، نقض حقوق بشر و به تعبیری حقوق بشر آمریکایی را با صدای رسا به گوش مردم جهان می رسانند. دومین کنگره بین المللی نفس های سوخته یادبود شهدای سردشت ( حمله ناجوانمردانه رژیم بعث صدام با حمایت آمریکا و کشورهای اروپایی )، همزمان در تهران و محل یادمان شهدای سردشت در شهر سوخته سردشت برگزار شد.

همچنین امروز مصادف است با حقوق بشر آمریکایی و به همین مناسبت دومین کنگره بین المللی نفس های سوخته به صورت مجازی با حضور اوحدي رييس عالی بنیاد شهید و حضور مجازی دبیر کل کنفرانس opcw ، شهردار هیروشیما ، دكتر ظريف وزیر امور خارجه در تهران و به صورت و زنده در سردشت برگزار شد

عادل مهری مدیر کل دانش پژوهان و تشکلهای شاهد و ایثارگر به نمایندگی از ریيس عالی بنیاد شهید و امور ایثارگران در شهر سردشت حضور بهم رساندند تا ضمن تجلیل از مقام شهدا و جانبازان ، یاد و خاطره این روز را در مجامع بین المللی زنده نگهدارند .
وی افزود: با حضور در شهر وظیفه خود میدانیم پیام حقانیت و مظلومیت جانبازان و شهدای شیمیایی را به همه مجامع بین المللی ارائه دهیم وبا برگزاری کنگره های بین المللی و شرکت در کنفرانس های بین المللی مانند opcw توسط جانبازان شیمیایی پیام رسان حقانیت و مظلومیت جمهوری اسلامی ایران برای مردم و مسئولان در کل جهان باشد . وي هدف از برگزاری کنگره نفس های سوخته را تجلیل از شهدا و ایثارگران و یادآوری این حادثه به صورت بین المللی به عنوان حقوق بشر آمریکایی دانست . مهری که خود از فرزندان شهدای دفاع مقدس می باشد افزود : چطور آمریکا و اسرائیل از حقوق بشر صحبت می کنند که این ننگ بزرگ و خون مردم مظلوم ایران بر دامن انها ست . چطور میتوانند حادثه این روز غم انگیز را کتمان کنند و مدعی حقوق بشر باشند .

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*