۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 23315
  • 25 ژوئن 2020 - 20:15
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : ساراپیرانه
شاهد بی برنامگی در زمینه مسکن از سوی مسئولین کشور هستیم
نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی:

شاهد بی برنامگی در زمینه مسکن از سوی مسئولین کشور هستیم

مهدی اسماعیلی، گفت: مساله مسکن و نرخ اجاره بها افسارگسیخته می باشد و شاهد یک بی برنامگی از سوی مسئولین کشور هستیم

به گزارش باشگاه خبرنگاران تهران مهدی اسماعیلی نماینده مردم میانه در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار تهران پرس در رابطه با اینکه مجلس چه برنامه هایی برای کاهش نرخ مسکن دارد، اظهار داشت: مشکلات معیشتی مردم، ازدواج جوانان، اشتغال، مسکن و مبارزه با فساد از اولویت های دستورکار مجلس یازدهم می باشد.

وی در ادامه، تصریح کرد: بیانیه ای از سوی نمایندگان مبنی بر اینکه نمایندگان خواستار مطالبه گری حقوق مردم در این موارد گفته شده هستند، امضاء گردیده و خدمت مقام معظم رهبری فرستاده شد.

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: شاهد یک بی برنامگی از سوی مسئولین کشور هستیم. مساله مسکن و نرخ اجاره بها، افسار گسیخته می باشد. طی این مدت از شروع به کار مجلس یازدهم، دغدغه مجلس حل این موارد بوده است.

مهدی اسماعیلی در خصوص اینکه چه اقدامی باید در این زمینه برای حل مشکلات مردم صورت پذیرد، تاکیدکرد: دولت و مسئولین زیربط را وادار کنیم تا برنامه ریزی های اثربخش تر داشته باشند. نوعی از ناامیدی در جوانان ایجاد شده است. کسانی که فاقد مسکن و اشتغال هستند، آسیب اجتماعی است.

وی، گفت: کمیسیون های مجلس مصمم و آماده به کار هستند. با قدرت تمام نقش وکالتی خود را انجام خواهیم داد. از دولت می خواهیم که بر روی ریل های موفقیت تا رسیدن به حقوق مردم علی الخصوص جوانان حرکت نماید و از مسیر مستقیم خارج نگردد.

نماینده مردم میانه، اشاره کرد: مجلس یازدهم در تمامی زمینه ها، تکیه گاه مردم بوده و نقطه امیدی در دل مردم ایجاد کرده است.