۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 21320
  • 24 می 2020 - 22:12
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : صدیقه مازندرانی
  • منبع : تولیدی
نماز عید سعید فطر به امامت امام جماعت مسجد حضرت علی(ع) در خیابان مقداد پیروزی برگزار شد
قنوت نماز عیدفطر، اوج تمنای مهمانان ماه خدا است

نماز عید سعید فطر به امامت امام جماعت مسجد حضرت علی(ع) در خیابان مقداد پیروزی برگزار شد

نماز با شکوه عید سعید فطر با شوری وصف ناشدنی در محله مقداد منطقه ۱۴ تهران، با حضور مومنان و برنامه ریزی بخش فرهنگی مسجد حضرت علی(ع) برگزار شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران تهران، نماز عید سعید فطر، همزمان با مساجد سراسر میهن اسلامی، در مسجد حضرت علی(ع)، در محله مقداد از منطقه ۱۴ تهران، ساعت ۷ تا ۸ صبح برگزار شد و امام جماعت محله، پس از نماز، خطبه کوتاهی با موضوعات معارفی، سیاسی و فرهنگی اجتماعی روز بیان کرد.
گفتنی است، انتظامات جوان و نوجوان بسیجی، نظم مراسم را بر عهده داشتند و در اجرای رعایت کامل شئونات بهداشتی و فاصله گذاری ابلاغ شده، نهایت تلاش را نمودند.
جهادگر بسیجی پایگاه شهیده کربلایی هادی در گفتگویی به خبرنگار ما گفت، از روز گذشته تا کنون با اعلام شماره حسابی از سوی مسجد محل در فضای مجازی، اقدام به جمع آوری فطریه عید سعید فطر و کفاره ماه مبارک رمضان نموده ایم، و با هماهنگی و امام جماعت که نمایندگی دفاتر مراجع عظام تقلید را نیز بر عهده دارند، به نیازمندان شناسایی شده محل اهدا می گردد.
البته هرسال فطریه و کفاره، از طریق مستقیم و گرداندن صندوق مسجد در بین مومنان نمازگزار، قبل و بعد از نماز عید، صورت می گرفت.
وی در خاتمه افزود، از ابتدای شیوع بیماری کرونا، فعالیت و اطلاع رسانی کانال مسجد در پیام رسان سروش، در خصوص موضوعات مختلف و برنامه های فرهنگی هنری و کمک های مومنانه و سایر برنامه های مرتبط افزایش یافته است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*