۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 21148
  • 22 می 2020 - 9:15
  • ارسال توسط :
  • منبع : تهران پرس
رسالت دار آزادی قدس، ملت ایران است
حجت الاسلام سید محمدرضا میر تاج الدینی:

رسالت دار آزادی قدس، ملت ایران است

حجت الاسلام سید محمدرضا میر تاج الدینی، منتخب مردم تبریز در دوره ۱۱ مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی را پرچم دار دفاع از آرمان های قدس شریف توصیف کرد و حرکت روز قدس را به سمت احیا حق مردم فلسطین دانست.

حجت الاسلام سبد محمدرضا میر تاج الدینی منتخب مردم تبریز در دوره ۱۱ مجلس شورای اسلامی در رابطه با روزقدس، بیان داشت: روز قدس آرمان دینی و انقلابی ما بوده که از طرف امام امت پایه گذاری گردیده و همزاد با انقلاب اسلامی می باشد.

وی در ادامه، تصریح کرد: در طول ۴۰ سال گذشته، نظام جمهوری اسلامی و مردم انقلابی ایران، پرچم دار دفاع از آرمان های قدس بوده و خواهند بود.

منتخب مردم تبریز در رابطه با فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه رژیم صهیونیستی ۲۰ سال آینده را نخواهد دید، گفت: فرمایش مقام معظم رهبری، یک حقیقت است که به وقوع خواهد پیوست و ملت ها شاهد خواهند بود. بسیاری از وقایع در تاریخ بعید بنظر رسیده اما به راحتی شکل می گیرد. کسی نمی توانست پیش بینی کند که در سایه کرونا، کل دنیا درگیر شده و میلیاردها انسان برای چندین ماه خانه نشین شوند، اما این اتفاق به وقوع پیوست. کسی پیش بینی نمی کرد که شوروی سابق با آن عظمت به سرعت متلاشی گردد، اما این چنین شد.

حجت الاسلام میر تاج الدینی، بیان کرد: امام ملت نیز، نابودی اسرائیل را پیش بینی کرده بود و ملت ها شاهد این موضوع خواهند بود. رسالت دار آزادی قدس، ملت ایران است. وعده قرآنی است که خداوند بندگان مخلص خود را بر می گزیند.

منتخب مردم تبریز در خصوص اینکه با توجه به شرایط کرونایی، آیا امسال به دفاع از مردم فلسطین می پردازید، اظهارداشت: این شرایط باعث فراموش کردن آرمان های قدس نمی گردد. اگرچه تجمعات و راهپیمایی صورت نمی گیرد اما فریاد مان را بلند تر از پیش در فضاهای مجازی و پیام رسان ها، به گوش جهانیان خواهیم رساند که قدس و فلسطینیان تنها نیستند. به سمتی حرکت خواهیم کرد که حق مردم فلسطین احیا گردد.

وی گفت: با رهنمودهای مقام معظم رهبری، طرحی در سازمان ملل ارائه دادیم مبنی بر اینکه همه ساکنان فلسطین به فلسطین باز گردند. نظام حاکم بر فلسطین رای گیری شده و نسبت به کسانی که بعد ازتاریخ اشغال به سرزمین اشغالی وارد شده ، تصمیم گیری نمایند. راه دموکراسی و دیپلماتیک جهانی است. اگر این طرح را سازمان ملل و رژیم صهیونیستی نپذیرفته و حق بازگشت را عملیاتی ننماید، راه دیگری جز جهاد نمی ماند و آن نیز به آزادی قدس منتهی خواهد شد.

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*