۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 21151
  • 22 می 2020 - 9:40
  • ارسال توسط :
در فضای مجازی و هر تریبونی فریاد محکم خود را بر سر رژیم غاصب صهیونیستی خواهیم کشید

در فضای مجازی و هر تریبونی فریاد محکم خود را بر سر رژیم غاصب صهیونیستی خواهیم کشید

علی حدادی، منتخب مردم طالقان در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی ، وعده مقام معظم رهبری در خصوص نابودی رژیم صهیونیستی در ۲۰ سال آینده را یک برآورد کامل خواند و گفت از هر تریبونی فریاد محکم خود را علیه رژیم صهیونیستی سر خواهیم داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران تهران به نقل از تهران پرس، علی حدادی منتخب مردم طالقان در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی در رابطه با فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه رژیم صهیونیستی ۲۰ سال آینده را نخواهد دید، اظهارداشت: روز جهانی قدس متعلق به تمام ملت ها و جهان اسلام است. امام راحل به نام روز قدس، این روز را به جهت دفاع از مظلومین فلسطین نام نهاد. رژیم غاصب صهیونیستی با توجه به سلطه گری که دارند این اقدام را انجام می دهند.

وی در ادامه، تصریح کرد: با توجه به دیده بانی و نگاه عمیق مقام معظم رهبری و تحلیل ویژه و کارآمدی ایشان مبنی بر نابود گشتن رژیم صهیونیستی در ۲۰ سال آینده داشتند، یک برآورد کاملی است. امروز شاهد فروپاشی رژیم صهیونیستی و مشکلات فراوان پیش آمده دراین رژیم هستیم‌.

نماینده مردم طالقان در خصوص قتل عام فلسطینیان توسط رژیم صهیونیستی، بیان داشت: اعتقادمان بر این هست که رژیم صهیونیستی از طرف استکبار جهانی حمایت می شوند. رژیم صهیونیستی به کشتار دسته جمعی از جمله کودکان، زنان و مردم مظلوم فلسطین پرداخته است.

حدادی در رابطه با بیداری امت های اسلامی گفت: بیداری عمیقی در امت های اسلامی و مردم جهان پیش آمده است. نوع تفکر رژیم صهیونیستی، تفکر استکباری بوده و انشاالله با استکبارستیزی امت های اسلامی و مردم جهان اسرائیل را محو و نابود خواهیم کرد.

وی در پایان در خصوص اینکه آیا در فضای مجازی به حمایت از روز قدس می پردازید، تاکید کرد: با توجه به تفکر و دیدگاه صریح و شفاف مقام معظم رهبری نه تنها در فضای مجازی، بلکه از هر تریبونی فریاد محکم خود را سر خواهیم داد و انشاءالله در آینده ای که ترسیم شده است، نابودی رژیم صهیونیستی را شاهد خواهیم بود.

انتهای پیام

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*