۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

اهدای دوچرخه توسط شهردار و رئیس آموزش و پرورش منطقه ۱۷ به دانش آموزان مدرسه دخترانه امام خمینی(ره)

اهدای دوچرخه توسط شهردار و رئیس آموزش و پرورش منطقه ۱۷ به دانش آموزان مدرسه دخترانه امام خمینی(ره)

همزمان با آخرین سه شنبه بدون خودرو سه در اردیبهشت ماه محمودکلهری شهردار منطقه ۱۷ به همراه مهدی نیکبخت مدیر آموزش و پرورش این منطقه پس از رکابزنی در سطح محدوده و بررسی روند ضدعفونی مدارس در جمع دختران دانش آموز مدرسه امام ‌خمینی(ره) حاضر شد

✅ طنین زنگ دوچرخه در دبستان امام خمینی منطقه۱۷

🔹اهدای ۵ دستگاه دوچرخه توسط شهردار

به گزارش خبرنگار خبرگزاری تهران،🔹پیش از ظهر امروز محمودڪلهری به همراه احمد آزاد دل مدیر حمل و نقل پاڪ سازمان حمل و نقل و ترافیڪ، مهدی نوروزی معاون ترافیڪ منطقه۱۷ و تنی چند از مدیران شهری پس از رڪابزنی برای اهدا دوچرخه در مدرسه امام خمینی(ره) حضور یافت.

🔹شهردار منطقه۱۷ در مراسم زنگ دوچرخه و اهدا ۵ دستگاه دوچرخه به دبستان دخترانه امام خمینی(ره) گفت: امروزه استفاده از از حمل و نقل عمومی، خاصه دوچرخه‌سواری یڪی از مهمترین مُدهای حمل و نقلی برای ڪاهش ترافیڪ و آلودگی هوا و حفظ محیط زیست به شمار می رود.

🔹وی با درخواست از دانش آموزان گفت: برای شما عزیزان، سلامتی پدر مادر هایتان بسیار مهم است. برای حفظ سلامتی پدرانتان از آنها بخواهید تا برای انجام امور روزانه خود همچون خرید های خانه از دوچرخه برای تردد در سطح منطقه حاضر شوند.

🔹 شهردار منطقه ۱۷ در پایان خاطر نشان ڪرد: خوشحالم ڪه امروز زنگ دوچرخه از این مدرسه به صدا درآمد. همه با هم تلاش ڪنیم تا فرهنگ دوچرخه سواری در جامعه ترویج شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*