۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 9781
  • 18 مارس 2020 - 19:30
  • ارسال توسط :
تمدید بسته‌های هدیه ۱۰۰ گیگابایتی اینترنت ثابت خانگی تا هفتم فروردین ۹۹

تمدید بسته‌های هدیه ۱۰۰ گیگابایتی اینترنت ثابت خانگی تا هفتم فروردین ۹۹

محمدجواد آذری جهرمی با انتشار توییتی از تمدید بسته اینترنت هدیه ۱۰۰ گیگابایتی بعضی اپراتورها تا پایان هفته اول نوروز خبر داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران تهران، با شیوع ویروس کرونا، بسیاری از فعالیت‌های روزمره شکل و شمایلی مجازی به خود گرفته و در بستر اینترنت قرار گرفت. به همین منظور محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران برای پیشگیری از شیوع بیشتر این ویروس و ضرورت در خانه ماندن مردم در این روزها، اپراتور‌های ارائه دهنده اینترنت را موظف به اختصاص ۱۰۰ گیگابایت اینترنت هدیه رایگان به مشترکین اینترنت ثابت کرد.

با تداوم روند این ویروس، آذری جهرمی در جلسه‌ای که امروز برگزار شد، مصوب کرد که بسته‌های ۱۰۰ گیگابایتی هدیه بر روی اینترنت‌های ثابت خانگی تا پایان هفته اول فروردین ۹۹ تمدید شده و بر روی اینترنت‌های ثابت خانگی فعال باشد.

وزیر ارتباطات از تمدید این بسته بر روی اینترنت مشترکان اپراتورهای شرکت مخابرات، آسیاتک، های‌وب و پارس آنلاین در صفحه توییترش خبر داد.

گفتنی است؛ تاکنون از تمدید شدن این بسته بر روی خطوط اینترنت ثابت مشترکان دیگر اپراتورهای ارائه‌دهنده خدمات اینترنت خبری در دست نیست.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*