۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

حضور سهیلا جلودارزاده نماینده مجلس در خانه کارگر تهرانسر+عکس

حضور سهیلا جلودارزاده نماینده مجلس در خانه کارگر تهرانسر+عکس

سهیلا جلودارزاده : ما نیاز داریم بانوان را آگاه کنیم و جامعه ای فعال و موثر داشته باشیم.

به گزارش باشگاه خبرنگاران تهران ؛ سهیلا جلودارزاده؛ نماینده مجلس؛ امروز در خانه کارگر تهرانسر که برای سخنرانی در جمع اتحادیه بانوان غرب تهران دعوت شده بودند حضور یافته و به سوالات بانوان پاسخ دادند.
وی در خصوص پرداخت نشدن کمک هزینه معیشتی به برخی خانواده ها گفت: این مساله از طرف چند تن از نمایندگان مجلس که دلسوز کارگران جامعه هستند در حال پیگیری است زیرا تمام کارگران و افرادی که کار می کنند و زحمت می کشند باید کمک هزینه معیشتی را دریافت کنند.
وی در پاسخ به اعتراض عده ای از بانوان که در خصوص افزایش قیمت بیمه های تامین اجتماعی خاطر نشان کرد: بیمه تامین اجتماعی در سال فقط یک بار می تواند افزایش قیمت داشته باشد نه بیشتر و افزایش قیمت ۳ بار در سال باید بررسی شود.
جلودارزاره در خصوص نداشتن امکانات و کارشناسان زبده در اتحادیه بانوان بیان کرد: ما نیاز داریم بانوان را آگاه کنیم و جامعه ای فعال و موثر داشته باشیم در این راستا هر گونه کارشناس در حوزه فرهنگی، اجتماعی، حقوقی و مشاوره ای را در اختیار اتحادیه بانوان غرب تهران قرار می دهیم تا خانم ها بتوانند در جلسات حضور داشته و از انواع مشاوره ها بهرمند شوند.
وی تاکید کرد: بانوان می توانند مشکلات خود را مکتوب کرده و به ایشان برسانند تا در مجلس و اتحادیه بانوان مورد بررسی قرار گیرد.


پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*