۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 2095
  • 04 ژانویه 2020 - 16:27
  • ارسال توسط :
تمهیدات شهرداری تهران برای مراسم تشییع پیکر سردار شهید قاسم سلیمانی تشریح شد.

تمهیدات شهرداری تهران برای مراسم تشییع پیکر سردار شهید قاسم سلیمانی تشریح شد.

سازمان زیباسازی، معاونت فرهنگ اجتماعی و مجموعه روابط عمومی شهرداری تهران اقدامات لازم را برای ایجاد هویت بصری مناسب در روز مراسم با ارائه تبلیغات مناسب و هماهنگی بین دستگاهی در نظر گرفته است. همچنین روزنامه همشهری نیز در روز دوشنبه ویژه‌نامه‌ای را منتشر می‌کند.به گزارش باشگاه خبرنگاران تهران ، غلامحسین محمدی رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران درباره تمهیدات شهرداری تهران بمنظور برگزاری مراسم تشییع پیکر سردار شهید قاسم سلیمانی گفت: شهرداری تهران از صبح دیروز بیش از ۳۰ هزارمتر مربع از فضاهای محیطی شهر را به نشر پیام مقام معظم رهبری درخصوص سردار شهید حاج قاسم سلیمانی اختصاص داده است. همچنین ویدئومپینگ در برج آزادی و برج میلاد نیز از دیگر اقدامات صورت گرفته است.
محمدی با اشاره به جلسه‌ای که صبح امروز با حضور شهردار تهران برای هماهنگی اقدامات مراسم تشییع پیکر سردار شهید قاسم سلیمانی برگزار شده، گفت: در این جلسه تمامی مسئولان ذی‌ربط از جمله معاوت خدمات شهری، معاونت امور مناطق، معاونت فرهنگی، اجتماعی و مدیران اتوبوسرانی، مترو و تاکسیرانی حضور داشتند و مقرر شد؛ معاونت خدمات شهری در تمامی مسیرهای پیش‌بینی شده با همکاری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به دایر کردن غرفه‌های خدماتی و همچنین محل استقرار خدمات ایمنی، از جمله آ‌تش‌نشانی اقدام کنند.
او درباره تمهیدات شرکت واحد اتوبوسرانی نیز گفت: با توجه به پیش‌بینی حضور شهروندان از سایر استان‌های کشور در این مراسم، اتوبوس‌های شرکت واحد اتوبوسرانی از محل‌های ورودی تهران و همچنین در مراکز منتهی به مراسم تشییع مستقر می‌شوند.
محمدی درباره اقدامات متروی تهران نیز گفت: شرکت متروی تهران نیز آماده پذیرایی از مردم تهران است و مترو و اتوبوسرانی در روز دوشنبه در این مسیرها رایگان هستند، همچنین اقدامات لازم برای اطلاع‌رسانی به مردم در ایستگاه‌های مترو و اتوبوس نیز تدارک دیده شده است.
او بیان داشت: شهردار منطقه ۶ ضمن بازدید از دانشگاه تهران دستورات لازم را برای پاکسازی محیطی و آماده‌سازی مراسم تدارک دیده‌اند. با توجه به پیش‌بینی حضور میلیونی مردم در این مراسم تدارکات لازم توسط نیروهای خدمات شهری منطقه و معاونت مرکز نیز دیده شده است.
محمدی ادامه داد: سازمان زیباسازی، معاونت فرهنگ اجتماعی و مجموعه روابط عمومی شهرداری تهران اقدامات لازم را برای ایجاد هویت بصری مناسب در روز مراسم با ارائه تبلیغات مناسب و هماهنگی بین دستگاهی در نظر گرفته است. همچنین روزنامه همشهری نیز در روز دوشنبه ویژه‌نامه‌ای را منتشر می‌کند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*