۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

قهرمانی فراگیران فرهنگسرای بهاران در مسابقات جهانی محاسبات ذهنی سال ۲۰۱۹

قهرمانی فراگیران فرهنگسرای بهاران در مسابقات جهانی محاسبات ذهنی سال ۲۰۱۹

محمدرضا و علیرضا حق گو با شرکت در مسابقات جهانی محاسبات ذهنی ریاضی 2019 که در کشور کامبوج برگزار شد به ترتیب به مقام قهرمانی و اولی جهان دست یافتند .

ندا خداوردی از مربیان مجرب محاسبات ذهنی فرهنگسرای بهاران با اعلام این خبر افزود ، از بین ۴۲۰۰ دانش آموز شرکت کننده  از ۴۰ کشور جهان که در مسابقات جهانی محاسبات ذهنی ریاضی یا ucmas سال ۲۰۱۹کشور کامبوج به رقابت با هم پرداختند ، محمدرضا و علیرضا حق گو از فراگیران دوره آموزشی ucmas فرهنگسرای بهاران در این دوره از مسابقات حائز مقام قهرمانی و اولی جهان شدند .

محمدرضا و علیرضا حق گو که با هم برادر هستند ، طی ۸ دقیقه ۲۰۰ تمرین محاسبات ریاضی را با امتیاز عالی انجام دهند . برادران حق گو در مسابقات استانی و کشوری سال ۹۸ نیز حائز رتبه قهرمانی و برتر شده و به مسابقات جهانی راه پیدا کرده بودند .

UCMAS ترکیبی است از یک ابزار تدریس باستانی–چرتکه– با مهارت‌های مدرن آموزشی برای پویایی و تکامل کل مغز کودک که با ترویج یادگیری و به‌طور خاص یادگیری ریاضی تلقی می‌شود .

  علاقمندان می توانند جهت ثبت نام و شرکت در دوره های محاسبات ذهنی ریاضی به فرهنگسرای بهاران واقع در انتهای خیابان سجاد جنوبی- میدان بهاران – بوستان بهاران مراجعه و یا با شماره های ۶۶۲۱۳۷۳۸ و ۶۶۳۰۴۲۸۲ تماس حاصل فرمایند .

 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*