۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 1343
  • 01 ژانویه 2020 - 16:37
  • ارسال توسط :
قهرمانی فراگیران فرهنگسرای بهاران در مسابقات جهانی محاسبات ذهنی سال ۲۰۱۹

قهرمانی فراگیران فرهنگسرای بهاران در مسابقات جهانی محاسبات ذهنی سال ۲۰۱۹

محمدرضا و علیرضا حق گو با شرکت در مسابقات جهانی محاسبات ذهنی ریاضی 2019 که در کشور کامبوج برگزار شد به ترتیب به مقام قهرمانی و اولی جهان دست یافتند .

ندا خداوردی از مربیان مجرب محاسبات ذهنی فرهنگسرای بهاران با اعلام این خبر افزود ، از بین ۴۲۰۰ دانش آموز شرکت کننده  از ۴۰ کشور جهان که در مسابقات جهانی محاسبات ذهنی ریاضی یا ucmas سال ۲۰۱۹کشور کامبوج به رقابت با هم پرداختند ، محمدرضا و علیرضا حق گو از فراگیران دوره آموزشی ucmas فرهنگسرای بهاران در این دوره از مسابقات حائز مقام قهرمانی و اولی جهان شدند .

محمدرضا و علیرضا حق گو که با هم برادر هستند ، طی ۸ دقیقه ۲۰۰ تمرین محاسبات ریاضی را با امتیاز عالی انجام دهند . برادران حق گو در مسابقات استانی و کشوری سال ۹۸ نیز حائز رتبه قهرمانی و برتر شده و به مسابقات جهانی راه پیدا کرده بودند .

UCMAS ترکیبی است از یک ابزار تدریس باستانی–چرتکه– با مهارت‌های مدرن آموزشی برای پویایی و تکامل کل مغز کودک که با ترویج یادگیری و به‌طور خاص یادگیری ریاضی تلقی می‌شود .

  علاقمندان می توانند جهت ثبت نام و شرکت در دوره های محاسبات ذهنی ریاضی به فرهنگسرای بهاران واقع در انتهای خیابان سجاد جنوبی- میدان بهاران – بوستان بهاران مراجعه و یا با شماره های ۶۶۲۱۳۷۳۸ و ۶۶۳۰۴۲۸۲ تماس حاصل فرمایند .

 

برچسب ها

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*