به گزارش باشگاه خبرنگاران تهران لیگ حِرف و مشاغل که با حضور ۱۰ تیم از روز ۱۷ مردادماه آغاز شده بود، روز جمعه و با قهرمانی تیم فوتبال رسانه ورزش به پایان رسید.

در این دوره از مسابقات که به همت سازمان ورزش شهرداری تهران برگزار شد، تیم های رسانه ورزش (خبرنگاران، عکاسان و گزارشگران ورزشی)، وکلای مستر، پزشکان، سازمان ورزش شهرداری، ستارگان هنر، وکلای کلاسیک، پلیس راهور، سردفتران، وکلای البرز و نظام مهندسی حضور داشتند. حامد احمدی مسئولیت برگزاری این مسابقات را برعهده داشت.

رسانه ورزش که با حمایت هوادارشاپ در این تورنمنت شرکت کرده بود، در پایان این رقابت ها با کسب ۱۹ امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به تیم وکلای کلاسیک در رده نخست ایستاد و قهرمان شد. وکلای کلاسیک و سازمان ورزش شهرداری هم به ترتیب دوم و سوم شدند.

رسانه در شرایطی در این مسابقات قهرمان شد که در هیچ مسابقه ای شکست نخورد و صاحب پنج پیروزی و چهار تساوی شد. عادل فردوسی پور کاپیتان تیم رسانه ورزش هم با به ثمر رساندن هفت گل عنوان آقای گلی این رقابت ها را از آن خود کرد.

البته در میانه این رقابتها تیم ستارگان هنر هم به دلیل تخلف در استفاده از بازیکن غیر قانونی از این مسابقات کنار گذاشته شد.

نتایج تیم رسانه ورزش در لیگ حرف و مشاغل به این شرح است:

* رسانه ورزش ۲ – نظام مهندسی یک

* رسانه ورزش ۲ – سردفتران یک

* رسانه ورزش ۲ – پلیس راهور یک

* رسانه ورزش یک – وکلای کلاسیک یک

* رسانه ورزش ۲ – وکلای البرز ۲

* رسانه ورزش ۳ – ستارگان هنر صفر

* رسانه ورزش ۲ – سازمان ورزش شهرداری یک

* رسانه ورزش یک – وکلای مستر یک

* رسانه ورزش صفر – پزشکان صفر


منبع: خبرگزاری مهر