برگزاری مانور تخلیه امن و اسکان اضطراری در منطقه ۱۰

  پرینت
شناسه خبر : 408393 |


مانور تخلیه امن و اسکان اضطراری با هدف ایجاد آمادگی برای رویارویی با زلزله و کاهش آسیب های ناشی از این پدیده طبیعی در راستای اجرای کارگاه آموزشی مفتاح و سنجش آمادگی کارکنان در منطقه ۱۰ برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۰، حسین بحیرائی شهردار منطقه با اعلام خبر برگزاری این مانور […]

مانور تخلیه امن و اسکان اضطراری با هدف ایجاد آمادگی برای رویارویی با زلزله و کاهش آسیب های ناشی از این پدیده طبیعی در راستای اجرای کارگاه آموزشی مفتاح و سنجش آمادگی کارکنان در منطقه ۱۰ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۰، حسین بحیرائی شهردار منطقه با اعلام خبر برگزاری این مانور بعد از یازده سال اظهار داشت: ترویج فرهنگ ایمنی و آمادگی در مواجهه با بلایای طبیعی از ضروریات مدیریت شهری می باشد. به همین دلیل اقدام به برگزاری مانور تخلیه امن و اسکان اضطراری همراه با سناریوی مشخص کردیم که اجرای آن با سنجش آمادگی، توانایی و هماهنگی تمامی دستگاه های خدمت رسان و میزان مشارکت گروه های دوام و مساعدت شهروندان همراه بود.

شهردار منطقه با تاکید بر اینکه تاثیر برگزاری این گونه مانورها در کاهش خسارت های مالی و جانی پس از وقوع بلایای طبیعی از جمله زلزله انکار ناپذیر است افزود: ساختمان ستادی منطقه ۴۵۰ پرسنل و روزانه حدود ۲۵۰ نفر ارباب رجوع دارد. بدیهی است برگزاری این قبیل مانورها موجب شناسایی نقاط قوت و ضعف در میزان توان عملیاتی و اجرایی پرسنل ستادی منطقه و کنترل تجهیزات امدادی در هنگام مواجهه با بلایای طبیعی می شود.

گفتنی است دستگاه های عضو ستاد مدیریت بحران شامل نیروی انتظامی، مرکز اورژانس تهران، سازمان آتش نشانی، شرکت ملی گاز ایران،جمعیت هلال احمر، پلیس راهنمایی و رانندگی، سازمان آب و فاضلاب، شرکت توزیع نیروی برق با همیاری سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در برگزاری این مانور بزرگ با شهرداری منطقه ۱۰ همکاری نمودند که از آن ها تقدیر به عمل خواهد آمد.

  • منبع خبر : http://region10.tehran.ir/default.aspx?tabid=607&ArticleId=65112

برچسب ها
نوشته های مشابه
نحوه محاسبه و تسویه حساب بدهی‌ها در سامانه «تهران من»
کنایه تند مجری برنامه ثریا به حذف نام شهدا از خیابان‌ها
روایت قیام امام حسین (ع) در پل طبیعت
وداع با شهید ساری ۴۰ روز پس از رحلت مادر چشم‌‌انتظارش
بدهی ۹۰۰میلیاردی آموزش‌و‌پرورش به معلمانی که حتی توان پرداخت کرایه ماشین هم ندارند!
دیدار جمعی از موکب‌داران عراقی با رهبر انقلاب
ثبت دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.